נעים להכיר,

ד"ר שולמית שורץ

ד"ר שורץ מומחית ומנתחת רשתית וקטרקט בכירה, בעלת ניסיון רב אשר מבצעת ניתוחי רשתית בטכניקות מתקדמות, הזרקות תוך עיניות, טיפולי לייזר ברשתית וכן ניתוחים נוספים. היא בקיאה בכל ניתוחי הרשתית כולל היפרדויות רשתית, דימום בזגוגית, קילוף ממברנות / קרומים אפירטינליים, תיקון חורים מקולריים ועוד. היא עוסקת בין השאר בגילוי וטיפול בקרעים והיפרדויות של הזגוגית/רשתית, מחלות ניווניות של מרכז הראיה הקשורות בגיל ובמחלות של הרשתית על רקע סכרת וחסימות כלי דם. בנוסף היא עוסקת גם בניתוחי קטרקט, בין השאר משולבים בניתוחי רשתית.

ד"ר שורץ מנהלת את מרפאת הרשתית הכירורגית ואת תחום הטראומה של העין במרכז הרפואי ת"א (איכילוב), שמשה ארבע שנים כיו"ר חוג רשתית באיגוד רופאי העיניים הישראלי. בנוסף, היא מנהלת את תחום השתלמויות העל ברשתית במרכז הרפואי תל אביב ומנהלת את תחום השתלמויות ברשתית לרופאים מחו"ל.

ד"ר שורץ באקדמיה

ד"ר שולמית שורץ בוגרת בית הספר לרפואה הדסה באוניברסיטה העברית בירושלים. סיימה שרות צבאי מאתגר כרופאה מצטיינת של חיל הרפואה. התמחתה ברפואת עיניים במרכז הרפואי אסף הרופא. לאחר סיום ההתמחות עברה השתלמויות על (Post-Doctoral Fellowship) בתחום הרשתית וניתוחי רשתית- זגוגית במרכז הרפואי ת"א ובמשך שנתיים באוניברסיטת קולורדו, ארה"ב. במסגרות אלו רכשה ניסיון רב בתחום הרשתית וניתוחי רשתית- זגוגית.

ד"ר שורץ הינה מרצה בכירה בבית ספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב ועוסקת בהוראת סטודנטים ומתמחים, במחקר בסיסי וקליני ברפואת עיניים ובפרסום מאמרים מדעיים. כמו כן היא מרצה בכנסים מדעיים בארץ ובחו"ל בתחום הרשתית.

מטופלים מספרים על חווית הטיפול אצל ד"ר שורץ

בדרך מקרה דרכנו נפגשו, ומהרגע הראשון ידעתי שפה נקבל טיפול מקצועי ומסור. תודה לך ד"ר שולמית שורץ על המעקב, הטיפול והניתוח שעבר בהצלחה ! לא חסכת במאמץ ועבודה הראויה למיליון מחמאות ותשבחות

ברצוני להודות לך על שהקדשת עבורי מזמנך היקר שבזכותו שמור ונשמר הדבר היקר שלי שהוא מאור עיניי. תודה לך על הטיפול מכל הלב, שנתן לי תחושת בטחון שאני בידיים טובות.  מאחל לך ולצוות הנפלא בריאות איתנה והמשך נתינה כמו שזכיתי

אני אחת מיני רבים שזכו לטיפול, אולם בחוויה האישית שלי תמיד אוקיר אותך ואודה לך מאוד על מה שנחשב אולי, בעינייך כדבר שבשיגרה, אך בעיניי נחשב לקסם. ושוב תודה !

"מתנה גדולה שאלוהים יתן לאדם זה לא רק לחיות את החיים אלא גם לראות אותם" אנו רואים בך יד אלוהים, מודים לך מקרב לב על הצלחתך בניתוח הורדת ה- ERM מעין שמאל וגם על השיכנוע המוצלח שלך כאשר אנו בעולם של חששות ופחדים. תבורכי ובהערכה רבה

במהלך בדיקת עיניים שגרתית אובחנתי כסובל מקרע גדול ברשתית עין ימין שלי. הופנתי בדחיפות לטיפול אצל ד"ר שורץ. אני מבקש להודות לד"ר שורץ על הטיפול המסור, המקצועי,והאכפתי. אני מודה לאל שהחזיר לי את מאור עיני דרכה.

ד"ר שורץ היקרה,

תודה רבה על הטיפול המסור והמקצועי. ידעתי מראש שאני נמצא בידיים טובות ונכנסתי לניתוח "בעיניים עצומות"

ד"ר שורץ היקרה,

תודה מקרב הלב על טיפול וליווי רפואי שכולו מקצועיות, אכפתיות, מסירות ואנושיות

  

ד"ר שורץ היקרה,

ישר כוח גדול על הטיפול המסור והיחס האכפתי למטופלים. נותנת לכולם סביבך שמחה, עובדת ביושר- מכל הלב וללא הפסקה

   

אני מאמין

ד"ר שולמית שורץ

"תחום הרשתית הינו אחד התחומים המורכבים ברפואת העיניים שדורש בדיקה יסודית, רמת דיוק גבוהה באבחנה ויכולת טיפולית וניתוחית ע"י מומחה בתחום. הטיפול במחלות הרשתית עבר שינויים מרחיקי לכת בעשור האחרון תוך שימת דגש על מיומנות והתעדכנות ועל כן קיימת חשיבות מכרעת בבחירת הרופא המטפל והמנתח"

חשוב לשמור

על הרשתית שלך

"קיימת חשיבות גדולה לפניה מוקדמת לרופא העיניים בכל מקרה של הופעה חדשה של טשטוש ראיה, עיוות קוים או פגמים בשדה הראיה המרכזי או ההקפי. אבחנה וטיפול מוקדם יביאו להפחתה של הנזק לרשתית באחוז גבוה של המקרים ויאפשרו שימור ואף שיפור בחדות הראיה. מאחר ומחלות רשתית אינן גורמות בהכרח לירידה בראיה בשלבים המוקדמים, רצוי להקפיד על מעקב תקופתי מסודר לפי המלצות הרופא בתלות בחומרת המחלה."

ד"ר שולמית שורץ

מומחית רשתית ומנתחת

דר שולמית שורץ מומחית רשתית ומנתחת בכירה

שליחת הודעה למרפאה

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
© ‫copyright - ד"ר שולמית שורץ מומחית רשתית ומנתחת.  כל מידע, תכנים ועזרים המופיעים באתר זה או בכל קישור או הפניה ממנו הם בבחינת מידע כללי בלבד ואינם מהווים המלצה רפואית או חוות דעת רפואית. מידע כאמור אינו מיועד ואינו מהווה תחליף לטיפול רפואי, ייעוץ רפואי או אבחון מצב רפואי מסוים. המידע אינו מותאם באופן פרטני לצרכיו של כל משתמש ומשתמש ובכל מקרה של בעיה רפואית או צורך בטיפול רפואי יש לפנות לרופא מטפל. במצב חירום יש לפנות למוקד רפואי רלבנטי או לבית חולים.השימוש באתר הינו בכפוף לתנאי השימוש הכלליים. מידע נוסף: תנאי שימוש באתר הצהרת נגישות. האתר נבנה ע"י: אביבית מלכיאל - בניית אתרים