נוסח הצהרת נגישות:

ד"ר שורץ נוקטת את מירב המאמצים ומשקיעה משאבים רבים על מנת לספק לכל לקוחותיה שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, התשנ"ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו.

נגישות אתר האינטרנט:

ד"ר שורץ מאמינה ופועלת למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב. בהתאם, באתר זה בוצעו התאמות נגישות על פי הוראות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG 2.0 הבינלאומי.

האתר מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים. לחיצה על התפריט באמצעות העכבר או ניווט בעזרת כפתור TAB שבמקלדת מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. כדי לסגור את התפריט תוכלו ללחוץ על כפתור הסגירה או ללחוץ במקלדת על כפתור ה-'ESC' או באמצעות לחיצה עם העכבר.

להלן חלק מהפעולות שבוצעו במסגרת הנגשת האתר והאפשרויות הקיימות בו: הגדלת התצוגה האתר; צביעת האתר לגווני אפור; יצירת מצב נגטיב (צבעים הפוכים); הגדלת סמן העכבר; הדגשת הקישורים; ניווט באמצעות המקלדת ללא שימוש בעכבר.

נגישות מרפאה:

מרפאתה של ד"ר שורץ נגישה באופן מלא לאנשים עם מוגבלות. בין היתר כוללת המרפאה עמדת שירות נגישה, שירותי נכים, מעליות ועמדות המתנה נגישות.

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות

יש לציין כי ד"ר שורץ ממשיכה במאמצים לשפר את הנגישות כחלק ממחויבותה לאפשר לכלל האוכלוסייה לקבל את השרות הנגיש ביותר. אם נתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח אם תיידע/י אותנו על כך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן. לפניה לחץ כאן

עודכן לאחרונה בתאריך: 19.7.2020